SKH-24EA-B PATLITE
  • Part Number: SKH-24EA-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, Blue, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKH-24EA-B PATLITE
    SKH-24EA-B PATLITE
    SKH-24EA-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKH-24EA-B is described as Rotating Beacon, Blue, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F