SKH-12EA-Y PATLITE
  • Part Number: SKH-12EA-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, Amber, 100mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKH-12EA-Y PATLITE
    SKH-12EA-Y PATLITE
    SKH-12EA-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKH-12EA-Y is described as Rotating Beacon, Amber, 100mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"