SKH-12EA-R PATLITE
  • Part Number: SKH-12EA-R
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, Red, 100mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKH-12EA-R PATLITE
    SKH-12EA-R PATLITE
    SKH-12EA-R is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKH-12EA-R is described as Rotating Beacon, Red, 100mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM