SKH-12EA-G PATLITE
  • Part Number: SKH-12EA-G
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, Green, 100mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKH-12EA-G PATLITE
    SKH-12EA-G PATLITE
    SKH-12EA-G is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKH-12EA-G is described as Rotating Beacon, Green, 100mm, Bulb, 12VDC, Rotating Warning Light, Direct Mt. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM