SKH-120EA-Y PATLITE
  • Part Number: SKH-120EA-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, Amber, 100mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light, Direct Mt
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about SKH-120EA-Y PATLITE
    SKH-120EA-Y PATLITE
    SKH-120EA-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. SKH-120EA-Y is described as Rotating Beacon, Amber, 100mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light, Direct Mt. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS