RT-120VF-Y PATLITE
  • Part Number: RT-120VF-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Revolving Light, 162mm, Voice Horn, 105dB, 4 Channel, 120VAC, Beige, Yellow
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RT-120VF-Y PATLITE
    RT-120VF-Y PATLITE
    RT-120VF-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RT-120VF-Y is described as Revolving Light, 162mm, Voice Horn, 105dB, 4 Channel, 120VAC, Beige, Yellow. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE