RT-120VF-B PATLITE
  • Part Number: RT-120VF-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Revolving Light, 162mm, Voice Horn, 105dB, 4 Channel, 120VAC, Beige, Blue
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RT-120VF-B PATLITE
    RT-120VF-B PATLITE
    RT-120VF-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RT-120VF-B is described as Revolving Light, 162mm, Voice Horn, 105dB, 4 Channel, 120VAC, Beige, Blue. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"