RKB-24AUL-B PATLITE
  • Part Number: RKB-24AUL-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RKB-24AUL-B PATLITE
    RKB-24AUL-B PATLITE
    RKB-24AUL-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RKB-24AUL-B is described as Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 24VDC, Rotating Warning Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A