RKB-120AUL-R PATLITE
  • Part Number: RKB-120AUL-R
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RKB-120AUL-R PATLITE
    RKB-120AUL-R PATLITE
    RKB-120AUL-R is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RKB-120AUL-R is described as Rotating Beacon, w/Alarm, 100mm, Bulb, 120VAC, Rotating Warning Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 27MM 2.0KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 2.6KHZ 30V