RHB-120AUL-Y PATLITE
  • Part Number: RHB-120AUL-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Rotating Beacon, 100m, w/Alarm, Incandescent Bulb, Domed Lens, 120VAC, Yellow
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RHB-120AUL-Y PATLITE
    RHB-120AUL-Y PATLITE
    RHB-120AUL-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RHB-120AUL-Y is described as Rotating Beacon, 100m, w/Alarm, Incandescent Bulb, Domed Lens, 120VAC, Yellow. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE