RFT-100E-B PATLITE
  • Part Number: RFT-100E-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Beacon, w/Alarm, 115mm, LED, 100VAC, Rotating Warning Light w/4-Channel
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about RFT-100E-B PATLITE
    RFT-100E-B PATLITE
    RFT-100E-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. RFT-100E-B is described as Beacon, w/Alarm, 115mm, LED, 100VAC, Rotating Warning Light w/4-Channel. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT