PEW-120AB-B PATLITE
  • Part Number: PEW-120AB-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Signal Light, LED, 82mm, Blue, 120VAC, Continuous or Flashing Light, Alarm
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about PEW-120AB-B PATLITE
    PEW-120AB-B PATLITE
    PEW-120AB-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. PEW-120AB-B is described as Signal Light, LED, 82mm, Blue, 120VAC, Continuous or Flashing Light, Alarm. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM