PEW-120A-R PATLITE
  • Part Number: PEW-120A-R
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Signal Light, LED, 82mm, Red, 120VAC, Continuous or Flashing Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about PEW-120A-R PATLITE
    PEW-120A-R PATLITE
    PEW-120A-R is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. PEW-120A-R is described as Signal Light, LED, 82mm, Red, 120VAC, Continuous or Flashing Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL