PEW-120A-B PATLITE
  • Part Number: PEW-120A-B
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Signal Light, LED, 82mm, Blue, 120VAC, Continuous or Flashing Light
  • Category: Light Towers & Audibles
  • Status:
  • More about PEW-120A-B PATLITE
    PEW-120A-B PATLITE
    PEW-120A-B is manufactured by PATLITE and is categorized in the Light Towers & Audibles category. PEW-120A-B is described as Signal Light, LED, 82mm, Blue, 120VAC, Continuous or Flashing Light. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Light Towers & Audibles from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Light Towers & Audibles
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM