CWB12-M2-CD PATLITE
  • Part Number: CWB12-M2-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 1200mm, LED, 100VAC to 240VAC, 1200mm Light Strip
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CWB12-M2-CD PATLITE
    CWB12-M2-CD PATLITE
    CWB12-M2-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CWB12-M2-CD is described as Illumination, 1200mm, LED, 100VAC to 240VAC, 1200mm Light Strip. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V