CWA9S-24-CD PATLITE
  • Part Number: CWA9S-24-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Strip, LED, 900mm Long, 300 LUX, Daylight White, 24VDC, IP65
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CWA9S-24-CD PATLITE
    CWA9S-24-CD PATLITE
    CWA9S-24-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CWA9S-24-CD is described as Light Strip, LED, 900mm Long, 300 LUX, Daylight White, 24VDC, IP65. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM