CWA3S-24-CD PATLITE
  • Part Number: CWA3S-24-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Strip, LED, 300mm Long, 100 LUX, Daylight White, 24VDC, IP65
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CWA3S-24-CD PATLITE
    CWA3S-24-CD PATLITE
    CWA3S-24-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CWA3S-24-CD is described as Light Strip, LED, 300mm Long, 100 LUX, Daylight White, 24VDC, IP65. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK