CLT30-24T-CD PATLITE
  • Part Number: CLT30-24T-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, REAR TERMINAL, WHITE
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLT30-24T-CD PATLITE
    CLT30-24T-CD PATLITE
    CLT30-24T-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLT30-24T-CD is described as 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, REAR TERMINAL, WHITE. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN