CLT30-24S-CD PATLITE
  • Part Number: CLT30-24S-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, SIDE LEAD WIRES, WHITE
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLT30-24S-CD PATLITE
    CLT30-24S-CD PATLITE
    CLT30-24S-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLT30-24S-CD is described as 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, SIDE LEAD WIRES, WHITE. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X