CLT30-24L-CD PATLITE
  • Part Number: CLT30-24L-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, REAR LEAD WIRES, WHITE
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLT30-24L-CD PATLITE
    CLT30-24L-CD PATLITE
    CLT30-24L-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLT30-24L-CD is described as 300 MM 24VDC LED ILLUMINATION, IP67G, REAR LEAD WIRES, WHITE. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V