CLK6CL-24AG-CD-EX PATLITE
  • Part Number: CLK6CL-24AG-CD-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 600mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 600mm LED Bar
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK6CL-24AG-CD-EX PATLITE
    CLK6CL-24AG-CD-EX PATLITE
    CLK6CL-24AG-CD-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK6CL-24AG-CD-EX is described as Illumination, 600mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 600mm LED Bar. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A