CLK3S-24AG-CN-EX PATLITE
  • Part Number: CLK3S-24AG-CN-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 300mm LED Bar
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3S-24AG-CN-EX PATLITE
    CLK3S-24AG-CN-EX PATLITE
    CLK3S-24AG-CN-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3S-24AG-CN-EX is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 300mm LED Bar. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM