CLK3CL-24SG-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3CL-24SG-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 600mm, LED, 24VDC, LED Bar light, 300mm, Natural White
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3CL-24SG-CN PATLITE
    CLK3CL-24SG-CN PATLITE
    CLK3CL-24SG-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3CL-24SG-CN is described as Illumination, 600mm, LED, 24VDC, LED Bar light, 300mm, Natural White. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 16SLOT 4.35X13
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V