CLK3CL-24SA-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3CL-24SA-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, SUS316300mm, Natural White, PMMA, M12
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3CL-24SA-CN PATLITE
    CLK3CL-24SA-CN PATLITE
    CLK3CL-24SA-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3CL-24SA-CN is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, SUS316300mm, Natural White, PMMA, M12. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL