CLK3CL-24AG-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3CL-24AG-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Aluminum, 300mm, Natural White
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3CL-24AG-CN PATLITE
    CLK3CL-24AG-CN PATLITE
    CLK3CL-24AG-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3CL-24AG-CN is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Aluminum, 300mm, Natural White. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM