CLK3C-24SG-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3C-24SG-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, SUS316, 300mm, Natural White
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3C-24SG-CN PATLITE
    CLK3C-24SG-CN PATLITE
    CLK3C-24SG-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3C-24SG-CN is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, SUS316, 300mm, Natural White. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"