CLK3C-24SA-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3C-24SA-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Stainless Steel, 300mm, NW
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3C-24SA-CN PATLITE
    CLK3C-24SA-CN PATLITE
    CLK3C-24SA-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3C-24SA-CN is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Stainless Steel, 300mm, NW. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE