CLK3C-24AG-CN-EX PATLITE
  • Part Number: CLK3C-24AG-CN-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 300mm LED Bar
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3C-24AG-CN-EX PATLITE
    CLK3C-24AG-CN-EX PATLITE
    CLK3C-24AG-CN-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3C-24AG-CN-EX is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, ATEX std zone 2, zone 22 300mm LED Bar. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA