CLK3C-24AG-CN PATLITE
  • Part Number: CLK3C-24AG-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Aluminum, 300mm, Natural White
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK3C-24AG-CN PATLITE
    CLK3C-24AG-CN PATLITE
    CLK3C-24AG-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK3C-24AG-CN is described as Illumination, 300mm, LED, 24VDC, LED Bar light, Aluminum, 300mm, Natural White. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM