CLK2S-24AG-CN PATLITE
  • Part Number: CLK2S-24AG-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Illumination, LED, 24VDC, LED Bar light, Aluminum, 200mm, Natural White, Te
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLK2S-24AG-CN PATLITE
    CLK2S-24AG-CN PATLITE
    CLK2S-24AG-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLK2S-24AG-CN is described as Illumination, LED, 24VDC, LED Bar light, Aluminum, 200mm, Natural White, Te. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK