CLF20-24-R PATLITE
  • Part Number: CLF20-24-R
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 470 lux, Red
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLF20-24-R PATLITE
    CLF20-24-R PATLITE
    CLF20-24-R is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLF20-24-R is described as Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 470 lux, Red. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN