CLF20-24-C PATLITE
  • Part Number: CLF20-24-C
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 1700lux, Clear
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLF20-24-C PATLITE
    CLF20-24-C PATLITE
    CLF20-24-C is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLF20-24-C is described as Light Bar, Super Bright, 200mm, 24VDC, 1700lux, Clear. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    View
  • Manufacturer Name
    Tiny Circuits
  • Description
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    View
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT