CLF10-24-Y PATLITE
  • Part Number: CLF10-24-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Super Bright, 100mm, 24VDC, 320 lux, Yellow
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLF10-24-Y PATLITE
    CLF10-24-Y PATLITE
    CLF10-24-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLF10-24-Y is described as Light Bar, Super Bright, 100mm, 24VDC, 320 lux, Yellow. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH