CLF10-24-R PATLITE
  • Part Number: CLF10-24-R
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Super Bright, 100mm, 24VDC, 240 lux, Red
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLF10-24-R PATLITE
    CLF10-24-R PATLITE
    CLF10-24-R is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLF10-24-R is described as Light Bar, Super Bright, 100mm, 24VDC, 240 lux, Red. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN