CLB-24N1-C PATLITE
  • Part Number: CLB-24N1-C
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, Bright, LED, 24VDC, 100mm, 85 lux, Clear
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLB-24N1-C PATLITE
    CLB-24N1-C PATLITE
    CLB-24N1-C is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLB-24N1-C is described as Light Bar, Bright, LED, 24VDC, 100mm, 85 lux, Clear. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE