CLA9S-24-CN-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA9S-24-CN-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Hazardous Location, 900mm, LED, 24VDC, 900mm Light Strip, 24VDC, 3m Cable
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA9S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA9S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA9S-24-CN-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA9S-24-CN-30-EX is described as Hazardous Location, 900mm, LED, 24VDC, 900mm Light Strip, 24VDC, 3m Cable. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE