CLA9S-24-CN PATLITE
  • Part Number: CLA9S-24-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 900MM; Warm White (4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA9S-24-CN PATLITE
    CLA9S-24-CN PATLITE
    CLA9S-24-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA9S-24-CN is described as Light Bar; 900MM; Warm White (4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE