CLA9S-24-CD-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA9S-24-CD-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: 900 mm Long, Explosion-Safe LED Light Bar, Daylight White 24 VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA9S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA9S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA9S-24-CD-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA9S-24-CD-30-EX is described as 900 mm Long, Explosion-Safe LED Light Bar, Daylight White 24 VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V