CLA9S-24-CD-30 PATLITE
  • Part Number: CLA9S-24-CD-30
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 900MM; Cool White (6800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA9S-24-CD-30 PATLITE
    CLA9S-24-CD-30 PATLITE
    CLA9S-24-CD-30 is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA9S-24-CD-30 is described as Light Bar; 900MM; Cool White (6800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 9-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 9-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE VME 7SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE VME J2 12-SLOT MONO
    BACKPLANE VME 64X3SLOT J1/J2/P0
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V