CLA9S-24-CD PATLITE
  • Part Number: CLA9S-24-CD
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 900MM; Cool White (6800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA9S-24-CD PATLITE
    CLA9S-24-CD PATLITE
    CLA9S-24-CD is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA9S-24-CD is described as Light Bar; 900MM; Cool White (6800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM