CLA3S-24Y-EX PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24Y-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Amber, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24Y-EX PATLITE
    CLA3S-24Y-EX PATLITE
    CLA3S-24Y-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24Y-EX is described as Light Bar, LED, Amber, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT