CLA3S-24-Y PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24-Y
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 300MM; Amber (587NM); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24-Y PATLITE
    CLA3S-24-Y PATLITE
    CLA3S-24-Y is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24-Y is described as Light Bar; 300MM; Amber (587NM); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X