CLA3S-24-CN-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24-CN-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Natural White, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA3S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA3S-24-CN-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24-CN-30-EX is described as Light Bar, LED, Natural White, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE