CLA3S-24-CD-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA3S-24-CD-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Daylight White, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA3S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA3S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA3S-24-CD-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA3S-24-CD-30-EX is described as Light Bar, LED, Daylight White, 300mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM