CLA2S-24-CN-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA2S-24-CN-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Natural White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA2S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CN-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CN-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA2S-24-CN-30-EX is described as Light Bar, LED, Natural White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A