CLA2S-24-CN PATLITE
  • Part Number: CLA2S-24-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 200MM; Warm White (4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA2S-24-CN PATLITE
    CLA2S-24-CN PATLITE
    CLA2S-24-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA2S-24-CN is described as Light Bar; 200MM; Warm White (4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE