CLA2S-24-CD-30-EX PATLITE
  • Part Number: CLA2S-24-CD-30-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Daylight White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA2S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CD-30-EX PATLITE
    CLA2S-24-CD-30-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA2S-24-CD-30-EX is described as Light Bar, LED, Daylight White, 200mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F