CLA1S-24Y-EX PATLITE
  • Part Number: CLA1S-24Y-EX
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar, LED, Amber, 100mm, Intrinsically Safe, 24VDC
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA1S-24Y-EX PATLITE
    CLA1S-24Y-EX PATLITE
    CLA1S-24Y-EX is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA1S-24Y-EX is described as Light Bar, LED, Amber, 100mm, Intrinsically Safe, 24VDC. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP