CLA1S-24-CN-30 PATLITE
  • Part Number: CLA1S-24-CN-30
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 100MM; Warm White (4800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA1S-24-CN-30 PATLITE
    CLA1S-24-CN-30 PATLITE
    CLA1S-24-CN-30 is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA1S-24-CN-30 is described as Light Bar; 100MM; Warm White (4800K), 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by PATLITE
    ---> Lighting from all manufacturers
    ---> Lighting by sub category
  • More About  Lighting
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A