CLA15S-24-CN PATLITE
  • Part Number: CLA15S-24-CN
  • Manufacturer Name: PATLITE
  • Description: Light Bar; 1500MM; Warm White(4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series
  • Category: Lighting
  • Status:
  • More about CLA15S-24-CN PATLITE
    CLA15S-24-CN PATLITE
    CLA15S-24-CN is manufactured by PATLITE and is categorized in the Lighting category. CLA15S-24-CN is described as Light Bar; 1500MM; Warm White(4800K); 40, 000 Hr Life; 24 VDC; CLA Series. Perfect Parts is a supplier of Lighting and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN